کاملترین فایل پاورپوینت شناخت فضاها و عملكردها و روابط آنها

لینک دانلود

پاورپوینت شناخت فضاها و عملكردها و روابط آنهاشناخت فضاها و عملكردها و روابط آنها, مفهوم درون, عرصه های موجود در خانه های مسکونی, تقسیم بندی فضاهای خانه , ویژگی و عملکرد فضاها و مبلمان موجود, دیاگرام ها
توضیحات:دانلود پاورپوینت با موضوع شناخت فضاها و عملكردها و روابط آنها،
در قالب ppt و در 42 اسلاید، قابل ویرایش.

بخشی از متن پاورپوینت:مسكن يا فضاي زندگي از دو جهت بايد كارايي كافي داشته باشد: يكي از نظر جوابگويي و ايجاد محيط راحت از لحاظ شرايط فيزيكي يعني ايجاد محيطي با درجه حرارت مطلوب، فشار مناسب، رطوبت معقول و كوران هوا و نور مناسب و نظاير آن و ديگري از نظر جوابگويي به نياز هاي معنوي مردم يعني ايجاد فضاهاي مناسب با طرز زندگي و نوع فرهنگ و آداب و رسوم اجتماعي.
اين دو شرايط اگر با هم به كاملترين نحوي جمع شوند ايجاد مطلوب ترين مسكن را خواهند نمود و اگر هر كدام از اين دو جنبه كمبودي داشته باشند مسكن به نحو خوبي پاسخ گو نخواهد بود.
 در فضاهای خانه های معاصر چون وارد میشویم، گم نمیشویم .اما نمیتوانیم خودمان و فضای خودمان را پیدا کنیم .تقریبا یکپارچه همه آنچه فضاهای خانه های معاصر را شکل میدهد عیان میشود.
 اکثر فضاهای ورودی برای اعمال ورود آماده نیستند ،حتی برای کفش و لباس که در اغلب خانه های معاصر ،در ورودی خانه، مکانی برای آنها اختصاص داده نشده است.
 بندرت میتوان فضاهای شاخص و متفاوت در مسکن امروزی یافت.
 در خانه های معاصر، مکان استقرار آشپزخانه از بیشترین اهمیت برخوردار است و می باید از مرکز همجواری های مناسب برخوردار باشد.
 تنوع فضایی در خانه های معاصر ،اندک است و ساکنان هم به این نارسایی اعتنایی ندارند .
حضور طبیعی باد در خانه به ندرت تجربه میشود.
و . . .

فهرست مطالب: مقدمه
 مفهوم درون
 عرصه های موجود در خانه های مسکونی
 تقسیم بندی فضاهای مسکونی با توجه به ضوابط و استاندارد ها
 تقسیم بندی فضاهای خانه (عمومی و خصوصی)
 نمودار خصوصی بودن فضاهای خانه مسکونی
 محرمیت
 ویژگی و عملکرد فضاها و مبلمان موجود
 دیاگرام ها


توجه: چيزی که اين فایل را با بقیه فایل ها متمايز کرده است قابل ویرایش بودن و و آماده پرينت و ارائه بودن آن می باشد تا خريدار از خريد خود کاملا راضی باشد. توضیحات بیشتر + دریافت

ادامه مطلب